Služby

Stavitelé domů
Zabýváte se výrobou a montáží dřevostaveb? Vyrábíte prefabrikované panely pro stavbu dřevostaveb? Potřebujete provést procesem zákonné certifikace? Chcete mít jistotu, že vaše výrobky splňují požadavky dle národních nebo evropských předpisů? Pak se obraťte na Dřevařský ústav.
Více
Majitelé domů
Proč si vybrat pro váš dům právě dřevostavbu. Možnosti výstavby a druhy konstrukcí. Na co si dát pozor. Stavíte dům s realizační firmou, která splňuje zákonnou certifikaci?
Více
Historické budovy
Dřevařský ústav (Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s.p.) je dlouhodobě stabilním partnerem v ochraně historických budov naší země. Již od roku 1996 pomáhá s cílenou péčí a ochranou jedné z největších českých národních památek, a to Pražského hradu.
Více
Výrobci oken
Dřevařský ústav provádí kontrolu kvality oken a je schopen posoudit výrobky, které jsou vhodné do dřevostaveb. Pro přezkoušené výrobky vydává certifikát „Kvalitní okna“. S vhodně zvoleným oknem nebo balkonovými dveřmi předejdete problémům při kontrole vzduchotěsnosti, termografické analýze nebo posuzování energetické náročnosti stavby. Co byste měli požadovat po svém dodavateli oken?
Více
Zpracovatelé dřeva a výrobci
Dřevařský ústav provádí certifikaci řeziva přibližně 80% pil v České republice. Certifikace řeziva je podle nařízení vlády povinností každého výrobce a způsob kontroly se rozlišuje podle objemu zpracování kulatiny ve výrobě během jednoho roku.
Více
Certifikace výrobků a posuzování shody

VÍCE
Napište zprávu
|