12.10. seminář pro ČKAIT: Kritická místa dřevostaveb při projektování a montáži

Technici Dřevařského ústavu povedou dne 12.10. (14-18 hod.) pro ČKAIT seminář/webinář na téma „Kritická místa dřevostaveb při projektování a montáži“.

Program:

Ing. Luboš Drahňovský – Kvalita přípravy projektu a konstrukční ochrana dřeva

Proč „neočesávat“ projekt dřevostavby? Jaká je realita současné projektové dokumentace? Na čem nelze slevit? Klíčové body konstrukční ochrany dřevostaveb a co se stane, když je nedodržíme?

Jiří Provázek – Materiály nejen na bázi dřeva a jejich použití ve stavbě

Množství výrobků ve stavebnictví neustále roste, přibývají pokročilejší materiály, a to dává architektům, projektantům a stavebním firmám široké pole možností výběru. Rostou tím ale i nároky na projektanty i montážníky. Je třeba se orientovat v silných i slabých stránkách při využití v různých konstrukčních řešeních. Spojením s jiným materiálem, např. betonem, vznikají nové spřažené konstrukce pro širší varianty výstavby.

Ing. Jiří Brich – Diagnostika dřevostavby předchází problémům

Chyby, které ovlivňují výslednou hodnotu průvzdušnosti domu většinou vznikají ve dvou fázích, a to v návrhové a projekční přípravě domu a pak při realizaci a montáži. Na co se zaměřit, proč a jak předejít chybám, jak to souvisí s náklady na provoz domu?

Přihlášky na seminář zde.

Přihlášky na webinář zde.

Akreditace ČKAIT 1 bodem.

Pro členy ČKAIT účast zdarma. Pro členy ČSSI a studenty odborných škol stavebních zdarma. Pro nečleny ČKAIT administrativní poplatek 800 Kč, pro členy ČKA 500 Kč. Registraci i poplatky směřujte na ČKAIT.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář